
от 25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Сподобався дизайн, колір, вам потрібен подарунок?
Гравіювання це найкращий спосіб показати чи сказати те що назавжди буде милувати око і спогади залишаться на довгі роки. Напис, емблема, логотип, особливий символ, унікальній орнамент - ВСЕ ЦЕ МИ можемо зобразити на вибраному товарі(беручи до уваги розміри виробу)!
На вартість буде вираховуватися за такими критеріями:
- розміри самого брелока;
- вирізний брелок чи з гравіюванням;
Всі вироби покриття спеціальним лаком для довговічності використання виробу;
Для замовлення можете написати нам через сайт або за номером телефону у будь який зручний для вас месенджер!
Вам гарантований найкращий сервіс та приємні знижки постійним клієнтам.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 40 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 50 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Нестандартная |
| Толщина | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Engravi Studio |
| Цвет | Світлий |