


Отправка с 02 июня 2026250 ₴
Не можете знайти ключі в квартирі чи в будинку? Постійно потрібно шукати та витрачати безліч часу на це!
Тоді ця Ключниця саме для ВАС!
Оригінальний дизайн, екологічні вискоякісні матеріали, майстерне виконання будь яких ваших ідей!
Ключниця "Дві киці" виготовлена з фанери 6 мм. вищого сорту!
Розмір - 25*23 см.
Ключниці
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость ключей | 4 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Тип замка | не предусмотрен |
| Ширина ключницы | 250 мм |
| Высота ключницы | 230 мм |
| Глубина ключницы | 20 мм |
| Вес ключницы | 0.2 кг |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Материал | Фанера |
| Состояние | Новое |