



Відправка з 05 квітня 2026350 ₴
Розміри 22*13*8,5 см
Розміри та тонування виробу в будь-який колір можуть бути змінені за вашим бажанням! (Вартість виробу може змінитися)
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми є виробником. Всі наші вироби, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи фінальної зборкою, виконані молодою і перспективною командою, 100% ручна робота.
ДОСВІД ТА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Працюючи з 2018 року, ми маємо досвід помилок і відкриттів, за цей час ми підібрали найкраще обладнання, персонал, кращих постачальників матеріалу, виробника фарб, фурнітури, захисту і тому з упевненістю можемо сказати, що якість наших робіт на вищому рівні!
Вам гарантований найкращий сервіс та приємні знижки постійним клієнтам.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З відкидною кришкою, З написом |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Тип посуду | Підставка для чайних пакетиків |