







Отправка с 27 мая 2026950 ₴
Не можете знайти ключі в квартирі чи в будинку? Постійно потрібно шукати та витрачати безліч часу на це!
Тоді ця Ключниця саме для ВАС!
Оригінальний дизайн, екологічні високоякісні матеріали, майстерне виконання будь яких ваших ідей!
Ключниця "Великий дім" з Прізвищем родини виготовлена з фанери 6 та 4 мм. вищого сорту!
Розмір - 44*30*10 см.
Ключниці
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Материал | Фанера |
| Вместимость ключей | 4 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Тип замка | не предусмотрен |
| Ширина ключницы | 440 мм |
| Глубина ключницы | 100 мм |
| Высота ключницы | 300 мм |
| Вес ключницы | 2 кг |
| Состояние | Новое |