

Отправка с 13 мая 202650 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Тому ви можете завчасно вибрати та замовити подарунок своїм близьким та рідним по найнижчим ЦІНАМ!
Деревянное елочное украшение Бичок 2021 в Кругу №31
Розмір 8.5*7,8*0,4 см
Ви можете сформувати Свій Набір на 9, 12, 18 та 24 іграшки!!
Подарункова коробка З Новим Роком при купівлі набору йде у ПОДАРУНОК!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 9 см |
| Диаметр | 9 см |
| Длина | 7.5 см |
| Тип | Игрушки на елку |
| Цвет | Дерево |
| Дополнительные элементы декора | Нитка бечевка |
| Вес изделия | 20 г |
| Толщина изделия | 0.4 мм |