





Отправка с 01 мая 2026460 ₴
Тому ви можете завчасно вибрати та замовити подарунок своїм близьким та рідним по найнижчим ЦІНАМ!
Розмір 13*14*19см
Ви можете сформувати Свій Набір на 9, 12, 18 та 24 іграшки!!
Подарункова коробка З Новим Роком при купівлі набору йде у ПОДАРУНОК!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Новогодний декор для рукоделия |
| Ширина | 14 см |
| Длина | 13 см |
| Диаметр | 14 см |
| Вес изделия | 100 г |
| Толщина изделия | 0.4 мм |
| Высота | 19 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дерево |