


Відправка з 06 квітня 20261 500 ₴
Стенд для виставки - сама незамінна річ якщо ви займаєтесь торгівлею!
Ось короткий перелік товарів, для яких використовуються наш стенд:
Розмір можемо змінити в залежності від потреб !!!
Стелаж на 3 полиці https://laserstudio.com.ua/p1433147459-stend-dlya-vystavki.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профілю | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Вид | Двосторонній |
| Тип | Промо-стійка |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Регульовані ніжки | False |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Панель для логотипу | True |
| Додаткова полиця (полиці) | False |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 430 мм |
| Висота стелажа | 520 мм |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 1 кг |
| Варіант установки | Універсальний |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 3 кг |
| Матеріал задньої стінки | Натуральне дерево |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Матеріал кошика | Дерево |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для парфумерії, Універсальний, фото |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Матеріал полиці | натуральне дерево |