






60 ₴
Гравіювання це найкращий спосіб показати чи сказати те що назавжди буде милувати око і спогади залишаться на довгі роки. Напис, емблема, логотип, особливий символ, унікальній орнамент - ВСЕ ЦЕМІ можемо зобразити на вибраному товарі(беручи до уваги розміри виробу)!
У вартість входить:
- гравіювання на виробі з однієї сторони;
Гравіювання на дві сторони +10 грн. за кожен брелок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Трикутна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Фурнітура |
| Колір | Світлий |